Kotle Galmet

Automatické kotle

Automatické kotle

 

kotel Galmet

Dováváme tyto typy kotlů:

  • s otočným retortovým topeništěm (otočná retorta) EKO-SG M
  • s otočným retortovým topeništěm a stálým vodním roštem EKO-GT KWP D M (DUO)
  • se stálým retortovým topeništěm (bez otočné retorty) EKO-GT KWP
  • se stálým retortovým topeništěm a stálým vodním roštem EKO-GT KWP D (DUO)
  • s retortovým topeništěm, přizpůsobné ke spalování pelet EKO-GT KWP M Univerzální
  • se šikmým podavačem

 

Ovládání

Jsou snadné v obsluze - příznivé menu, mikroprocesorový ovládací systém zajišťuje ekonomickou práci kotle. Minimalizace spotřebytpoiva umožňuje zmenšení nákladů na topení o minimálně 20%. Regulátor řídí kotel v týdenním cyklu, s možnou aktivací prioritního ohřevu TUV.

 

Retortní hořák

Retortní hořák umožňuje téměř bezoblužné používání kotle - obsluha kotle se omezuje na doplňování paliva jednou za několik dnů. Díky retortnímu hořáku dochází k efektivnímu spalování uhlí a vysokému výkonu kotle

 

Zásobník paliva

Zásobník paliva s automatickým šnekovým podavačem. Každý kotel je vyráběn v pravém, nebo levém provedení, dle strany, na které je zásobník namontován.

 

Provedení a výkony kotlů

Nejčastěji prodávaným kotlem pro rodinné domy je kotel EKO-GT KWP 25M o výkonu 25 kW. V nabídce je však celá řada kotlů od 17 po 100 kW.

 

Záruka a autorizované spuštění

Záruka na automatické kotle Galmet je poskytována výrobcem na 5 let, za podmínky autorizovaného spuštění odbornou firmou a každoročních servisních prohlídek. Firma Charoz jako zastoupení firmy Galmet pro ČR a SK zajišťuje autorizované spouštění kotlů po celém území ČR a SK. V případě zájmu o autorizované spuštění nebo servisní prohlídku kotle nás kontaktujte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Rychlý kontakt

DUPA system s.r.o.

tel.: 603537240, 604279135

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.